DODACÍ PODMÍNKY

cenové podmínky, platební podmínky, doprava, reklamace...


Cenové podmínky

Ceny jsou uvedeny v Kč za jednu sazenici (BEZ i S příslušným DPH). V ceně je zahrnuto označení sazenic, jejich naložení na dopravní prostředek odběratele. Ceny platí do vyprodání zásob. Za vyžádané chemické ošetření kořenového systému, přirážka 5% k základní ceně. Třídění sazenic nad rámec ceníku, přirážka 10% k základní ceně.


Platební podmínky

Odebrané sazenice hradí odběratel v hotovosti, nebo bankovním převodem se splatností 14 dní od vystavení faktury. V odůvodněných případech lze stanovit po předchozí domluvě odlišnou dobu splatnosti. Zboží se stává vlastnictvím odběratele až po úplném splacení jeho ceny.


Zadávání objednávek

Všechny sazenice jsou prodávány dle jejich stavu v době příjmu objednávky. Objednávky budou obratem písemně potvrzeny. Sazenice jsou dodávány do vyčerpání zásob.


Reklamace

Reklamace zjevně viditelných vad musí být provedena při přejímce. Při jednorázové dodávce zboží v množství nad 20 000 ks se reklamační lhůta prodlužuje na 3 dny ode dne převzetí sazenic odběratelem.


Doprava

MOŽNO ZVOLIT MEZI NÁSLEDUJÍCÍMI VARIANTAMI:

1) Osobní odběr na adrese Lesní 193, Vědomice, Roudnice nad Labem 413 01. Platba buď předem na účet, popř. hotovostní platba (nelze platit kartou) v den odběru.

2) TopTrans: cena dopravného v závislosti na hmotnosti zásilky. Podrobné informace ohledně ceny dopravného obdrží zákazník v potvrzovacím e-mailu objednávky. V případě platby na dobírku bude zboží odesláno v nejbližším možném termínu. V případě platby bankovním převodem zboží odesíláme po obdržení platby nebo oproti kopii příkazu k úhradě v nejbližším možném termínu. Dodací lhůta činí 2-3 prac. dny. 

3) Lesní školka Vědomice (platí pro přepravu volně ložené kůry, rašeliny, či substrátu).


Záruka a ručení

Dodavatel sazenic ručí za kvalitu a počty sazenic po nakládku na dopravní prostředek, v případě dodávky naší společností až na místo určení.


Vyšší moc

Dodavatel neručí za reklamaci vztahující se k nedodání, pokud toto nastalo z důvodu klimatických, přírodních, či jiných vlivů vyšší moci.

platnost od 1.1.2003